Elektrická energie


Výroba EE CHSS vlastní licenci na výrobu udělenou ERÚ. Z původní výroby EE parním turbogenerátorem je dnes EE vyráběna moderním systémem se spalovacím motorem. Elektrický výkon je 0,854 MWe. Palivo ZP.  Kogenerace zvyšuje spolehlivost dodávek EE v areálu při plánovaných i neplánových přerušeních dodávek EE ze sítě distributora a napájení důležitých technologií výroby tepla, dodávek vody, informačních serverů, telekomunikačního a zabezpečovacího systému,…. Mobilní a špičkový zdroj představuje dieselagregát s výkonem 0,25 MWe spalující naftu.

Distribuce EE Zajištění distribuce EE je zaměřeno na spolehlivý provoz zařízení a sítí na úrovni VN a NN. Z nadřazené soustavy je areál napojen přípojkou 35 kV. Transformace na 6 kV je zajištěna 3 ks transformátorů. Z VN rozvodny pokračují VN kabely do celkem 13 trafostanic. Distribuce je zajišťována nepřetržitě a v tomto režimu je proces sledován – vyhodnocován z centrálního dispečinku. Spolehlivý provoz je zajišťován pravidelnou údržbou, modernizací zastaralých komponentů, předepsaným konáním revizní a servisní činnosti, atd.

Obchod s EE Na základě udělené licence je v rámci LDS zajišťována obchodní činnost s cílem poskytnout za nadstandardních podmínek energii v konkurenceschopné cenové úrovni.

Zpět na energetiku

Chotěbořské strojírny, a.s.

IČ: 45534519 / DIČ: CZ45534519

Adresa: Herrmannova 520, 583 01 Chotěboř / mapa

Tel: +420 569 551 111

Zobrazit všechny kontakty

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: